Diablo IV – na czym polega gra?

Seria gier Diablo od Blizzard to prawdziwy klasyk dla każdego miłośnika gier. Jest to jeden z popularniejszych tytułów, po który sięgają ludzie już co najmniej z dwóch pokoleń! To osadzona w wyjątkowym i klimatycznym świecie ciemnego fantasy zręcznościowa gra akcji. Gra to nie tylko wyjątkowe przeżycia związane z każdą rozgrywką, ale również ciekawa fabuła, która wciąga. Grając w Diablo, niezależnie od edycji, razem z naszym ulubionym bohaterem przechodzimy przez wspaniałą historię.

Diablo IV to kolejna propozycja, której premierę planuje się na końcówkę 2020 roku lub sam początek 2021 roku. Autorzy wierzą, że gra nie tylko przyciągnie starych miłośników, ale również nowe pokolenie gamerów, którzy doświadczą czegoś wyjątkowego. Fabuła gry polega na tym, że na bazie kilkunastu poziomów oraz kolejnych wyzwań, które się zdobywa, doprowadzić do ostatecznej rozgrywki, w której główny bohater stawi czoło złemu charakterowi, którym jest Pan Terroru, czyli tytułowy Diablo.

Czego możemy się spodziewać?

Od przedstawicieli Blizzard wiemy, że klimat czwartej części Diablo będzie osadzony w mrocznych klimatach fantasy, czego pewnie trochę zabrakło w poprzedniej edycji gry. Wydaje się, że tym razem wyciągnięto wnioski i Diablo wraca do swoich wyjątkowych korzeniu, które pomogły uzyskać grze popularność. Krainą, w której odbywać się będzie rozgrywka Diablo IV jest mroczne Sanktuarium, w którym toczy się nieustanna walka dobra ze złem. Głównym zadaniem bohatera będzie oswobodzenie tej krainy z rąk demonów oraz pokonanie ich.

W Diablo IV będzie również płynne przejście do rozgrywki równolegle z innym graczami, w której będzie dochodziło do konfrontacji. Może okazać się, że przechodząc kolejne poziomy i walcząc z demonami, będziemy również zmuszeni do walki z innymi graczami w trybie rzeczywistym, aby ocalić nie tylko swój poziom, ale również ekwipunek. Ten aspekt na pewno dodaje kolorytu grze Diablo IV oraz sprawia, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej emocjonująca i nikt nie będzie mógł sobie pozwolić chociaż na najmniejszy błąd. Więcej o serii Diablo znajdziemy na https://blizzplanet.pl/diablo/.

Może Ci się również spodoba